توانا
خانه / بادام زمینی / بازار داغ فروش بهترین نوع بادام زمینی و فندق ویژه

بازار داغ فروش بهترین نوع بادام زمینی و فندق ویژه

بازار فروش بادام زمینی و فندق و بادام درختی ریز همیشه داغ است، علت این مسئله نیز این است که بادام زمینی ها و فندق ها از مهمترین محصولاتی می باشند که در بین آجیل ها حضور دارند و دارای خواص فوق العاده ای می باشند؛ از این رو طبیعی است که این روزها تولیدکنندگان سعی بر این دارند که انواع این محصولات را در رده های کیفی مختلف تولید کنند، به همین خاطر در این حیطه خوشبختانه هیچ کمبودی نداریم.

بازار داغ فروش بهترین نوع بادام زمینی و فندق ویژه

از درمان چاقی تا کاهش فشار‌خون با مصرف فندق

از درمان چاقی تا کاهش فشار‌خون با مصرف فندق“از درمان چاقی با فندق تا کاهش فشار‌خون با آن” احتمالاً این عبارت را در جاهای زیادی شنیده اید؛ بله این مسئله صحت دارد و در حال حاضر افراد زیادی سعی بر این دارند که از خواص فندق ها استفاده کنند تا بسیاری از مشکلات را رفع کنند.کافی است در روز مقدار مشخصی فندق میل کنید تا پس از مدتی چربی سوزی را در چربی ها خود مشاهده کنید و توده اضافی چربی های خود را از دست دهید.
همچنین فندق کمک می کند که فشار خون افراد کاهش یابد، همانطور که می دانید با گذر زمان فشار خون بسیاری از افراد افزایش می یابد و همین مسئله سبب می شود که افراد نیاز به استفاده از برخی از قرص ها داشته باشند تا فشار خون خود را کنترل کنند.
به همین دلیل کافی است در طول روز مقدار کمی فندق میل کنید تا معجزه آن را ببینید و متوجه شوید که چگونه فندق می تواند فشار خون افراد را کنترل کند.
اکنون به برخی از خواص آن اشاره می کنیم:

 • تقویت استخوان ها
 • تقویت دندان ها
 • کنترل هورمون های جنسی
 • خونسازی
 • ضد سرطان
 • درمان آکنه
 • آبرسانی پوست
 • رنگ کردن موها
 • درمان دردهای قبل از قاعدگی
 • کمک به عادات ماهانه منظم
 • و …

از این رو طبیعی است که این روزها شاهد زمین های کشاورزی زیادی باشیم که تمایل دارند انواع فندق ها را در رده های کیفی بالا تولید کنند.
به همین خاطر افراد زیادی هستند که در حال حاضر در حال تحقیق می باشند تا بتوانند انواع این محصولات را در زمین های کشاورزی متعدد پرورش دهند و تولید نمایند.

فندق سرشار از ویتامین E و طعمی بی نظیر

فندق سرشار از ویتامین E و طعمی بی نظیر می باشد؛ شما چه چیزی از خواص این ویتامین می دانید شاید اگر درباره آن بیشتر بدانید، تمایل به استفاده بیشتر از فندق ها را داشته باشید؛ از این رو ما سعی کرده ایم که در مورد خواص ویتامین های ای صحبت کنیم:

 • تنظیم کلسترول یکی از مهمترین پیامدهای مصرف ویتامین ای می باشد که امروزه در دنیای مدرن افراد زیادی از زیاد بودن آن رنج می برند.
 • کنترل رادیکال های آزاد یکی از مهمترین اتفاقاتی است که اگر در بدن ما به صورت منظم صورت بگیرد، از رخداد بسیاری از بیماری ها جلوگیری می شود.
 • ویتامین ای از مهمترین و اصلی ترین ویتامین هایی است که برای سلامتی پوست و مو بسیار واجب می باشند، از این رو اگر به دنبال استحکام پوست و همچنین تقویت آن هستید، کافی است که در روز مقدار مشخصی از فندق مصرف کنید تا ببینید که چگونه این محصولات کوچک می توانند به شما کمک کنند که از پیری زودرس پوست خود جلوگیری کنید.
 • شما با مصرف فندق حتی خواهید توانست به سلامتی موهای خود کمک کنید.
 • مصرف فندق به زنان باردار بسیار توصیه می شود، علت این مسئله نیز این است که ویتامین ای موجود در فندق می تواند سبب شود که جنین آن ها به خوبی رشد کند و تمامی مراحل رشد را با موفقیت نیز پشت سر بگذارد، از این رو اگر به فکر سلامتی جنین خود هستید می توانید روزانه مقدار مشخصی از فندق ها را مصرف کنید.
 • گروه دیگری از افراد که به دلیل ویتامین ای موجود در فندق به آن ها توصیه می شود که هر روز فندق را در وعده غذایی خود جای دهند ورزشکاران می باشند، ورزشکاران با مصرف مقدار مشخصی از فندق می توانند انرژی لازم را برای عضله سازی به بدن خود دهند.
 • آلزایمر یکی از معضلات دردناکی می باشد که افراد پس از پیر شدن درگیر آن خواهند شد، اما خوشبختانه با مصرف ویتامین ای می توان از پیری و از بین رفتن سلول های عصبی مغز جلوگیری کرد.
 • و …

از طرفی علاوه بر این خواص، فندق ها دارای طعم های بی نظیری می باشند، به ویژه اینکه ترکیب آن ها با شکلات بسیار عالی خواهد بود.
پس کافی است به مواد تشکیل دهنده شکلات های معروف جهانی نگاهی بیاندازید تا با ارزش این محصولات بیشتر از قبل آشنا شوید.
به عبارتی می توان گفت که هارمونی فندق و شکلات، طعمی بی نظیر را به ارمغان خواهد آورد.

آنتی اکسیدان‌ های موجود در فندق و تقویت عروق

آنتی اکسیدان‌ های موجود در فندق و تقویت عروق آنتی اکسیدان‌ های موجود در فندق، تقویت عروق را به دنبال خواهند داشت، از طرفی آنتی اکسیدان ها بسیار مهم می باشند.
به نظر شما فواید حضور آنتی اکسیدان ها در بدن چیست؟
آنتی اکسیدان‌ در فندق یکی از مهمترین فاکتورهای خونی می تواند باشد، علت این مسئله نیز این است که ما به دلایل مختلف روزانه ممکن است که به صورت ناآگاهانه یا آگاهانه سبب شویم که انواع رادیکال های آزاد وارد بدن ما شوند، این رادیکال ها می توانند سبب بیماری های مختلفی در بدن ما شوند.
این بیماری ها تنها محدود به یکی دو مورد نخواهند شد و کل بدن ما را تحت تأثیر قرار خواهند داد، از این رو اگر به فکر سلامتی خود هستید باید فکری برای رادیکال های آزاد در خون خود کنید و راهی برای کنترل آن ها بسنجید.
این آنتی اکسیدان ها با سرکوب رادیکال های آزاد به بدن کمک می کنند تا عملکرد خود را بهبود دهند.
فندق سرشار از آنتی اکسیدان می باشد و می تواند به سلامتی انسان در جنبه های مختلف کمک های شایانی کند.

کاهش اثرات التهابی از دیگر خواص فندق

کاهش اثرات التهابی از دیگر خواص فندق می باشد، ممکن است که بدن ما به دلایل مختلف دچار التهاب شود، کافی است مقدار مناسبی از این فندق ها را در طول روز مصرف نمایید تا التهاب های بدن کاهش یابند.
این کاهش اثرات التهابی می تواند در بیماری های مختلف نیز بسیار موثر باشد، برای مثال در افرادی که بیماری دیسک کمر دارند و دیسک های آن ها بسیار ملتهب است، می توان کمی از این فندق ها را میل کرد تا این اثرات التهابی را کاهش داد.خوشبختانه این روزها به خواص بیشتر فندق دست یافته اند و افراد زیادی نیز در حیطه تولید محصولات فعالیت می کنند  و انواع فندق و مشتقات آن را تولید می کنند.التهاب ها می توانند بسیار دردآور و یا آزاردهنده باشند، همانطور که می دانید موارد زیادی هستند که می توانند سبب شوند که افراد دچار التهاب های مختلفی شوند.

مصرف بادام زمینی در صبحانه و تاثیر بی نظیر آن

مصرف بادام زمینی در صبحانه و تاثیر بی نظیر آنمصرف بادام زمینی آستانه در صبحانه بسیار نقش مهمی دارد و کافی است بادام زمینی و مشتقات آن را در برنامه غذایی خود قرار دهید تا با تأثیرات بی نظیر آن ها آشنا شوید.
نکته مثبت دیگر در این زمینه این است که این روزها تولیدکنندگان سعی کرده اند که انواع این محصولات را در رده های کیفی مختلف تولید کنند، از این رو آنان با حفظ کیفیت محصولات خود سعی بر این داشته اند که بادام زمینی ها و عصاره های آن ها را در محصولات مختلفی استفاده کنند.
برای مثال این روزها شاهد کره های بادام زمینی می باشیم، کره های بادام زمینی یکی از خوشمزه ترین انواع کره ها می باشند که بدون هیچ مواد اضافه ی دیگری می توان از آن ها استفاده کرد.
این کره های بادام زمینی دارای خواص فوق العاده ای می باشند، از این رو مصرف آن ها در وعده های صبحانه بسیار عالی و بی نظیر می باشد.

کافی است در هر وعده از صبحانه مقدار کمی از این محصولات را استفاده کنید تا در نهایت بتوانید در تمامی طول روز قوای بدنی خود را حفظ کنید و بسیار نیز انرژی داشته باشید.

تولیدکنندگان باید به این مسئله توجه کافی کنند که در حین تولید مشتقات بادام زمینی به خواص آن ها آسیب نزنند، به عبارتی آنان باید به ارزش غذایی این محصولات توجه کافی کنند تا بتوانند بهترین و مرغوب ترین محصولات را تولید کنند.

نشانه های حساسیت به بادام زمینی چیست؟

احتمالاً این مسئله را شنیده اید که بادام زمینی می تواند باعث بروز حساسیت هایی شود، البته این مسئله به ندرت اتفاق می افتد، اما با اینحال ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که نشانه های حساسیت به بادام زمینی چیستند؟
از این رو اکنون تصمیم داریم به برخی از نشانه های بادام زمینی اشاره ای مختصر کنیم:

 • تورم لب ها و زبان؛ در ابتدا ما شاهد این خواهیم بود که زبان و لب ها به آرامی متورم می شوند و این تورم به گونه ای است که رفته رفته شدت می یابد و آزار دهنده خواهد بود، ممکن است این تورم با احساس داغ شدن شدید و خارش همراه باشد.
 • خس خس؛ بادام زمینی می تواند سبب تنگ شدن نای، نایژه ها و نایژک ها شود که این مسئله باعث می شود که هنگام نفس کشیدن صدای خس خسی نیز احساس شود، این صدا می تواند ناشی از آزاد شدن هیستامین ها در خون باشد.
 • اسهال شدن؛ اگر پس از مصرف بادام زمینی سیستم گوارشی شما و عادت مزاجتان تغییر کرد ممکن است که به بادام زمینی حساسیت داشته باشید، معمولا این مسئله با علائم دیگر بروز می کند.
 • گرفتگی معده؛ همانطور که گفتیم یکی از مهمترین نشانه های حساسیت به بادام زمینی گرفتگی معده می باشد که بسیار آزاردهنده نیز هست.
 • تهوع؛ حالت تهوع مداوم یکی دیگر از نشانه هایی است که رخ می دهد و ممکن است فرد استفراغ نکند و تنها این حس تهوع را داشته باشد.
 • استفراغ؛ استفراغ بلافاصله یا پس از مدتی بعد از استفاده از بادام زمینی می تواند از دیگر نشانه های بروز حساسیت بعد از بادام زمینی باشد.
 • ورم دست و پا؛ خارش و التهاب پوست از دیگر مسائلی می باشد که نشان دهنده حساسیت  فرد به بادام زمینی است، در اینجا فرد دچار التهاب و خارش شدید در ناحیه پوست می شود.
 • احساس تنگی نفس؛ از شایع ترین و مهمترین علائم حساسیت های پوستی این است که فرد دچار تنگی نفس شود، یعنی نه تنها که علائمی بر روی پوست فرد ظاهر می شود، بلکه فرد احساس تنگی نفس نیز خواهد داشت.
 • تورم شدید؛ تورم در هر ناحیه ای از بدن از دیگر مواردی است که می تواند نشانی بر حساسیت به بادام زمینی باشد، این تورم می تواند اعضای بدن را درگیر کند و یا اینکه نواحی داخلی بدن را نیز متورم کند.
 • کاهش فشار خون؛ افت شدید فشار خون یکی از واکنش های آلرژیک بدن می باشد که به دنبال حساسیت به بادام زمینی رخ می دهد.
 • افزایش ضربان قلب؛ افزایش ضربان قلب می تواند همچون تپش قلب بروز کند و فرد دچار تپش قلب شود.
 • گیجی؛ گیجی و سبکی سر یکی دیگر از علائم می باشد که ممکن است ناشی از افت فشار باشد.
 • کهیر؛ بروز برآمدگی های مختلف بر روی پوست به معنی کهیر می باشد که خارش شدید، داغی و تورم زیادی را به دنبال خواهند داشت.
 • و …

مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد از مهمترین نشانه هایی هستند که می توانند به ما نشان دهند که ما به بادام زمینی ها حساسیت داریم البته این مسئله قابل ذکر است که حساسیت به بادام زمینی به ندرت رخ می دهد.

بادام زمینی دارای مقدار زیادی منیزیم برای دیابتی ها

بادام زمینی دارای مقدار زیادی منیزیم برای دیابتی هابادام زمینی ها دارای مقدار زیادی منیزیم می باشند که این مسئله برای دیابتی ها عالی است، به عبارتی اگر فردی دیابت دارد با مصرف بادام زمینی می تواند تمامی علائم آزاردهنده در خود را بهبود بخشد.
تحقیقاتی که اخیراً انجام شده است نشان می دهد که سطح منیزیم موجود در بادام زمینی ها می تواند مسائلی را که سبب بروز کهیر می شوند را کنترل کند.

افراد دیابتی دچار مشکلی هستند که عوارض بسیار مختلفی دارد و از طرفی نکته دیگر در این بین این است که سطح منیزم بدن این افراد بسیار کاهش یافته است.
از این رو باید بادام زمینی ها را در وعده غذایی خود جای دهند تا بتوانند منیزیم بدن خود را افزایش دهند و از این رو سلامتی خود را بهبود ببخشند.

بادام زمینی برای دیابتی ها بسیار مناسب می باشند و سبب سلامتی افراد می شوند، از این رو افراد دیابتی نه تنها بادام زمینی بلکه کافی است یکی از مشتقات آن ها را در وعده های غذایی خود جای دهند.

مصرف کره بادام زمینی یکی از مهمترین مواردی است که می تواند به این افراد کمک کند.
کره های بادام زمینی را می توانیم در وعده های صبحانه این دسته از افراد جای دهیم تا آن ها در اولین وقت منیزیم کافی برای کنترل بیماری خود را دریافت کنند و در نتیجه سبب بهبود عملکرد فعالیت های بدنی خود شوند.

اگر نیز این افراد تمایل دارند از بادام زمینی ها بهره ببرند، کافی است که روزانه تعداد مشخصی از این بادام زمینی ها را میل کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز توزیع انواع بادام زمینی و فندق ریز و درشت در ایران

در ایران مرغوب ترین بادام زمینی در شهرستان آستانه اشرفیه استان گیلان تولید و عرضه میگردد و همچنین در شهرستان رودسر این استان مرغوب ترین فندق تولید میشود و رتبه

پاسخی بگذارید