توانا
خانه / بادام زمینی / مرکز توليد بادام زمینی و فندق در سراسر کشور

مرکز توليد بادام زمینی و فندق در سراسر کشور

با مراجعه به مرکز توليد بادام زمینی و فندق و بادام درختی با پوست سبز در سراسر کشور، می شود بهترین نوع این خشکبار را به دست آورد. این دو نوع از میوه های خشک، محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان دارند. از طرفی، استفاده از آنان همراه با مزیت های و خواص گوناگونی است و آن ها ارزان تر از سایر خشکبارهای دیگر هم ارائه می گردند. در هر صورت، مراجع متفاوتی را می توان در ایران پیدا کرد که به شکل کلی و جزئی و همچنین فله ای و بسته بندی شده، به ارائه چنین محصولاتی می پردازند.

مرکز توليد بادام زمینی و فندق در سراسر کشور

بزرگ ترین تولید کنندگان بادام زمینی و فندق در ایران

بزرگ ترین تولید کنندگان بادام زمینی و فندق در ایراندر مناطق مختلفی از ایران، می توان بزرگ ترین تولید کنندگان بادام زمینی و فندق را یافت. البته منظور از تولیدی ها، آن شمار از کشاورزانی هستند که به کشت و برداشت این محصولات می پردازند و همین طور شرکت هایی که در زمینه فرآوری و آماده سازی این نوع از خوراکی های بسیار مقوی و خوشمزه، مشغول هستند.

در کل، این تولیدی ها، عرضه کننده فندق و بادام زمینی هم به شمار می روند. آن ها سعی شان بر این است تا محصولی خوب را به دست مشتریان خود برسانند. پخش خشکبارهایی از این قبیل، به اشکال متفاوتی صورت می گیرد. شما می توانید با مراجعه به بازار بادام زمینی و همچنین فندق، نوع اعلاء آن را به دست آورید.

از این طریق می شود قیمت فندق و بادام های زمینی را هم به دست آورید که توسط تولیدکنندگان مختلفی روانه مراکز داد و ستد شده اند. در هر صورت، مزیت های خشکبار است که سبب شده استفاده از این گونه محصولات افزایش پیدا کند. از سویی، این نوع از میوه های خشک، به دلیل ارزان بودن همواره مورد توجه بوده اند.

شما به عنوان خریداران بادام زمینی و فندق ها، می توانید به بازارهای گوناگونی سر بزنید و تولیدات شرکت های مختلفی را به دست آورید.

صادرات انواع بادام زمینی و فندق

صادرات انواع بادام زمینی و فندقانواع فندق و بادام های زمینی، به کشورهای گوناگونی صادر می شود. از این حیث کشورمان ایران، از جمله تولید کنندگان برتر محصولات به شمار می رود. آن چه که مستلزم فروش بالای چنین خوراکی های می باشد، برندسازی و توجه ویژه به بازارهای فرا منطقه ای است. این گونه می شود که سود بیشتری صادرکنندگان به دست می آورند.

در هر صورت، صادرات انواع این خشکبار عمدتاً به کشورهای مختلفی از جهان صورت می گیرد که عمدتاً بازارهای همسایگان مان می باشد. در این عرصه، شرکت های بازرگانی گوناگونی فعال می باشند که محصولاتی از این دست را به اشکال متنوعی صادر می نمایند. فروشنده فندق و بادام زمینی صادراتی، آن را در درجه بندی متنوعی ارائه می دهد.

در هر صورت، بادام زمینی عمده و فندق کلی را این شرکت ها روانه بازارهای مختلف جهانی می نمایند و سعی می کنند تا سود خوبی هم به دست آورند. آن چه باعث فروش بالا می شود، توجه به تنوع محصول است و این که خشکبار از کیفیت لازم برخوردار باشد. یعنی کرم زده، پوچ، سیاه شده و همین طور دارای مغزهای ریز نباشد.

از سویی، باید صادرکنندگان بازارهای کشورهای مختلفی را زیر نظر داشته باشند، تا بهتر بتوانند طبق سلیقه و سفارش مشتریان خود، محصول را به فروش رسانند.

پرفروش ترین انواع بادام زمینی و فندق کدام اند؟

پرفروش ترین انواع بادام زمینی و فندق کدام اند؟همان گونه که گفتیم، انواع بادام های زمینی و همین طور فندق در بازار وجود دارند. اما این دسته بندی بر چه اساسی صورت می گیرد؟ پیش از این که به نوع پر مصرف آن اشاره کنیم، باید به انواع این محصولات نظری بیندازیم تا این گونه بیشتر با آنان آشنایی حاصل نمایید. انواع آجیل ارزان فندق ها و بادام زمینی عبارت می باشند از:

 • نوع با پوست و خام
 • نوع با پوست و بو داده
 • نوع مغز شده خام
 • نوع مغز شده بو داده
 • نوع طعم دار این محصولات
 • نوع پودر شده
 • و غیره

اما شاید این سوال برای تان پیش آمده باشد که پرفروش ترین این محصولات کدام اند؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که بهتر است به مراجع خرید و فروش سر بزنید. عمدتاً افراد سلایق خاص خود را دارند و در ایران هم نوع بو داده را بیشتر می پسندند؛ اگر چه در سال های اخیر، به گونه خام هم این آجیل ها خرید و فروش می شوند.

تجارت بادام زمینی و فندق در ایران

تجارت بادام زمینی و فندق در ایرانبادام زمینی و در کنار آن، قندق در ایران، به شکل گسترده ای استفاده می شود. این دو نوع محصول، از آجیل های ارزان به شمار می روند و به همین دلیل است که می شود آن ها را در بازارهای گوناگونی مشاهده کرد و به راحتی تهیه نمود. عمدتاً هم از سوی آجیل و خشکبار فروشی ها آنان به اشکال مختلفی ارائه می گردند.

همین طور این تنقلات تنها به صورت عادی و معمولی عرضه نمی گردند؛ بلکه آن را در پخش انواع کیک و کلوچه ها و همین طور درست کردن آبمیوه و بستنی نیز استفاده می نمایند. از سویی، در بالا نیز اشاره کردیم که چنین محصولاتی به کشورهای متفاوتی نیز صادر می شوند و فروش خوبی هم دارا می باشند.

این ها همه نشان می دهد که تجارت خشکبارهایی از این دست در کشورمان ایران، از رونق خوبی برخوردار می باشد. از طرفی، خواص بادام زمینی، فندق و سایر آجیل های دیگر، منحصر به فرد و زیاد است و یکی از دلایلی که بسیار هم اهمیت پیدا کرده اند، همین موارد می باشد. طبع بادام زمینی طب سنتی گرم و تر است.

اما طبع فندق گرم و خشک می باشد. در هر حال، یک خشکبار خوب در فصول سرد به شمار می روند و برای افراد سرد مزاج نیز خوردنشان توصیه می گردد.

بهترین زمان برای مصرف بادام زمینی و فندق

بهترین زمان برای مصرف بادام زمینی و فندقاز فندق و همین طور بادام زمینی، در زمان های مختلفی می شود استفاده کرد. این نوع از خشکبار، به دلیل خواص منحصر به فردی که دارند، از جمله محصولات خوراکی پر کالری به شمار می روند. آن را می توان در صبحانه و یا ناشتا میل نمود. بهتر است که از میل کردن آن پیش از خواب خود داری کنید.

البته این موضوع بستگی به نوع رژیم غذایی ای دارد که در پیش گرفته اید. برای مثال ورزشکاران یک نوع رژیم دارند و همین طور خانم های باردار به شکل دیگری. هر یک از آنان بهترین زمان برای مصرف این آجیل ها را در نظر می گیرند و آن را مورد استفاده قرار می دهند.

در هر صورت، ویتامین بادام زمینی ها و فندق ها گوناگون است و به همین دلیل می باشد که آن را در زمان های خاصی می شود به مصرف رساند. توجه داشته باشید که این محصولات را بهتر در زمان هایی به مصرف رسانید که انرژی تان را از دست داده اید و هنوز به وعده غذایی تان یکی دو ساعتی باقی مانده است.

چه افرادی بهتر است از انواع بادام زمینی و فندق استفاده کنند؟

چه افرادی بهتر است از انواع بادام زمینی و فندق استفاده کنند؟پس از بررسی اجمالی زمان خوردن خشکبارهایی مانند بادام زمینی ها و فندق، شاید این پرسش برای تان پیش آمده باشد که چه افرادی بهتر است از این محصولات استفاده کنند؟ در این جا باید گفت که خوب است با پزشک معالج خود مشورت کنید. آن چه مسلم می باشد، مصرف بادام زمینی برای یک شمار حساسیت آور است.

حتی دیده شده که برخی را نیز ممکن است به کام مرگ بفرستد. در هر صورت، آن افرادی که حساسیتی نسبت به آجیل و خشکبار ندارند، خوب است که مصرف آن را برای به دست آوردن کالری بیشتر ادامه دهند. از طرفی، این نوع محصولات برای کسانی که ورزشکار هستند، بیمارهای قلبی، عروقی و غیره دارند، توصیه می شود.

باز هم پافشاری می کنیم که همه این موارد در صورتی که بیمار هستید، بهتر می باشد با پزشک خود مشورت کنید. در هر صورت، استفاده از این محصولات به میزان معین آن در روز، می تواند فواید زیادی داشته باشد؛ به ویژه برای کسانی که می خواهند رژیم غذایی خوبی بگیرند و وزن خود را کاهش و یا افزایش دهند.

باید گفت، این نوع از خشکبار، فرآورده هایی هم دارند که از آنان نیز می شود برای امور مختلفی استفاده کرد.

خواص استفاده از بادام زمینی و فندق

خواص استفاده از بادام زمینی و فندقفواید بادام زمینی و از سوی دیگر، فندق گوناگون است. خواص استفاده این محصولات، به همان میزان که برای یک سری مفید و بسیار خوب است، برای شماری نیز می تواند چندان مناسب نباشد. همان گونه که گفتیم برخی به آن حساسیت دارند. در هر حال، در این جا به چند خاصیت این نوع از میوه های خشک اشاره می کنیم:

1) خواص ویژه بادام زمینی عبارت می باشند از:

 • مراقبت از استخوان ها
 • مفید برای پوستی سالم
 • برای مبارزه با افسردگی
 • پیشگیری از آلزایمر
 • مناسب برای قند خون
 • جلوگیری از مبتلا شدن به سرطان روده
 • و غیره

2) خواص ویژه فندق عبارت هستند از:

 • مفید برای قلب
 • کاهش التهابات
 • پایین آوردن وزن
 • کاهش چربی، قند و فشار خون
 • و سایر خواص دیگر

بزرگ ترین بازار فروش بادام زمینی و فندق در تهران

بزرگ ترین بازار فروش بادام زمینی و فندق در تهراندر تهران، مراکز مختلفی را می شود پیدا نمود که در آن آجیل و خشکبار و ارائه می شوند. به این ترتیب می توان آن ها را از جمله بزرگ ترین بازار فروش بادام زمینی و فندق بر شمرد. از سوی دیگر، خرید بادام زمینی خام، بو داده و همین طور طعم دار از فروشندگان متعددی که در این بازارها فعالیت می نمایند، انجام پذیر است.

شما به عنوان خریدار بادام زمینی با پوست و بادام درختی با پوست سنگی، بدون پوست و همین طور فندق ها به همین ترتیب، می تواند به شکل کلی و جزئی به تهیه محصول بپردازید.

در این بازارها همچنین نوع بسته بندی شده و فله ای این خشکبار ارائه می گردد که هر کدام از آن ها مشتریان خاص خود را دارا می باشند. در کل، در بازار تهران شما به راحتی می توانید انواع این گونه از خشکبار را که در ایران تولید و یا از خارج وارد گردیده، به دست آورید.

تهیه عمده بادام زمینی و فندق در ایران

تهیه عمده بادام زمینی و فندق در ایراندر ایران، تهیه عمده بادام های زمینی و فندق، از طرق متفاوتی امکان پذیر است. فندق عمده و فروش عمده بادام زمینی را در اصل، کشاورزانی انجام می دهند که در این حوزه فعالیت می نمایند. آن ها تعیین کننده قیمت بادام زمینی 98 و همین طور فندق ها نیز بودند.

از سوی دیگر، خرید به شکل کلی این محصولات، به نوع محصول هم ربط دارد. برای مثال، برخی از شرکت های صنعتی وجود دارند که خشکبارها را از کشاورزان به صورت عمده ای خریداری کرده و سپس آن را فرآوری می نمایند. آن ها هم یکی از مراجع عرضه عمده می باشند که به شکل بسته ای کالا را ارائه می دهند.

در کل، این محصولات را به روش های مختلفی می توان از فروشندگان گوناگونی به دست آورد.

لیست شرکت های پخش کننده بادام زمینی و فندق

لیست شرکت های پخش کننده بادام زمینی و فندقبرای این که لیست شرکت های پخش کننده بادام زمینی و از طرفی فندق را تهیه کنید، خوب است سری به مرورگرهای اینترنتی بزنید. این گونه سریع هم سایت های متعدد فروش را می بابید و هم این که توزیع کنندگان اصلی را پیدا می کنید.

اصولاً در این عرصه، مراجع مختلفی را می توان یافت که به شکل گسترده ای فعالیت می نمایند. هر یک از آن ها سعی شان بر این است که محصولات خود را سالم و خوب به دست مشتریان برسانند.

این شرکت ها هستند که به توزیع محصولات شان، دسترسی آسان را به چنین خشکبارهایی در همه جای ایران، آسان کرده اند.

خرید ارزان بادام زمینی و فندق

خرید ارزان بادام زمینی و فندقاگر می خواهید که خرید ارزان بادام زمینی ها و فندق را انجام دهید، خوب است که سری به بازارهای متعددی بزنید.

ما به شما پیش نهاد می دهیم که در گام نخست، به تهیه قیمت بادام زمینی با پوست، مغز شده و بو داده بگردید. پس از این که نرخ ها را تهیه کردید، قادر هستید که خرید ارزان را به راحتی انجام دهید. البته از طریق اینترنت هم می شود این کار را انجام داد که این کار مزیت های مختلفی دارد:

 • خرید آسان
 • دسترسی راحت
 • تنوع بالا
 • ارسال در اسرع وقت
 • سفارش کلی و جزئی
 • جلوگیری از اتلاف وقت
 • و مزیت های دیگر

عرضه مستقیم بادام زمینی و فندق در کشور

عرضه مستقیم بادام زمینی و فندق در کشوردر کشور، عرضه مستقیم بادام زمینی و همچنین فندق، از طرف مراجع مختلفی صورت می گیرد. این مسئله باعث شده تا تسهیلاتی برای خریدار به وجود آید و از سویی، کالا را نیز مشتریان در کیفیت بالا و قیمت های ارزانی تهیه کنند.

روی هم رفته، فندق و بادام زمینی از جمله دو محصول پر فروش خشکبارها به شمار می روند و در همه جای کشورمان نیز می شود آنان را تهیه کرد. این گونه از خوراکی های خوشمزه را می شود به روش های متفاوتی میل نمود.

شما می توانید، جهت خرید مستقیم به فروشندگان متعددی سر بزنید که اعم از نمایندگی شرکت های فرآوری است و همین طور سایت های اینترنتی مختلف.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز توزیع انواع بادام زمینی و فندق ریز و درشت در ایران

در ایران مرغوب ترین بادام زمینی در شهرستان آستانه اشرفیه استان گیلان تولید و عرضه میگردد و همچنین در شهرستان رودسر این استان مرغوب ترین فندق تولید میشود و رتبه

پاسخی بگذارید